n w    w w w w

baner
Jesteś tutaj:   Strona Główna Nauczyciele
large small default
Nauczyciele Drukuj

Rok szkolny 2017/2018

 

Andersz Jolanta - wychowanie fizyczne

Anioł Izabela - ekonomiczne przedmioty zawodowe

Antczak Jerzy – edukacja dla bezpieczeństwa

Bada Agnieszka – wychowawca w internacie

Bondarowicz Danuta - wychowanie fizyczne

Borecki Tomasz – ekonomiczne przedmioty zawodowe

Byczkowski Marek - język niemiecki

Cygańska Anna - matematyka

Dołmat Edward - Wicedyrektor - ekonomiczne przedmioty zawodowe

Dubiel Sylwia – wychowawca w internacie

ks. Dudziński Daniel - religia

Dutkiewicz Jerzy – historia, wiedza o społeczeństwie, wiedza o kulturze

Glinka Andrzej - historia

Grunt Ewa – matematyka

Kapelarz Jarosław - Dyrektor - ekonomiczne przedmioty zawodowe

Kolasińska Renata – nayczyciel-bibliotekarz

Kopyść Jan - wychowanie fizyczne

Korasiak Bartłomiej - religia

Krasicka Wioletta - psycholog

Kujawa Ewelina – kierownik internatu

Kwiatkowski Janusz – ekonomiczne przedmioty zawodowe, matematyka

Łania Agnieszka – ekonomiczne przedmioty zawodowe

Ławreszuk Katarzyna - ekonomiczne przedmioty zawodowe

Maciejewska Joanna – język angielski

Małyszek Anna – geografia

Niedzielska Danuta - język polski

Nikolak Aleksandra – język angielski

Ostropolska Magdalena - język francuski

Pasierbowicz Ewa - wychowanie do życia w rodzinie

Pocheć Katarzyna - biologia

Potaman-Turczyńska Dorota - język angielski

Przybylski Tomasz - wychowanie fizyczne

Rogalski Dariusz - język niemiecki

Rzemieniecka-Gawęda Anna - język angielski

Starzyńska Ewa – religia, wychowanie do życia w rodzinie

Szerechowicz Maria – wychowawca w internacie

Szymczak Marek - ekonomiczne przedmioty zawodowe

Tomczyk-Bazela Elżbieta – ekonomiczne przedmioty zawodowe

Trocka Karolina - język polski

Trojanowska Anna - ekonomiczne przedmioty zawodowe

Uszkiewicz Aneta - pedagog szkolny

Wenne Bożena – język angielski

Wilczyńska Elżbieta – pedagog szkolny

Wojtaczka Eugeniusz - fizyka

Wójciak-Bloss Renata – ekonomiczne przedmioty zawodowe

Zgórska-Barszcz Bożena – ekonomiczne przedmioty zawodowe

Zjawin Krzysztof – informatyka, podstawy przedsiębiorczości

Zygalski Jerzy– ekonomiczne przedmioty zawodowe, kierownik szkolenia praktycznego

Żyrów Joanna – nauczyciel-bibliotekarz