n w    w w w w

baner
Jesteś tutaj:   Strona Główna
large small default
Gala w teatrze Drukuj
piątek, 09 lutego 2018 09:40

zawop7 lutego w Teatrze im. Juliusza Osterwy odbyła się uroczysta gala, podczas której gorzowskie szkoły zawodowe biorące udział w projekcie „Zawodowcy w Gorzowie” zaprezentowały krótkie programy. Podczas swoich prezentacji uczniowie pochwalili się umiejętnościami, które nabyli podczas zajęć odbywających się w ramach projektu. Mogliśmy zobaczyć uczniów w roli aktorów, tancerzy i wokalistów. Pomysłowość uczniów i ich opiekunów była niezwykła. Uczniowie naszej szkoły przedstawili scenkę teatralną, której głównym bohaterem był program Photoshop, a występ zakończył się prezentacją pracy naszych uczniów (3D) w tym programie, czyli plakatem reklamowym Ekonomika. Brawo uczniowie! Gala zakończyła się głosowaniem publiczności „Na najciekawszy występ”. Nasza szkoła zajęła 3 miejsce. Gratulujemy uczniom - Milenie Hołody, Alicji Bilewicz, Klaudii Malcharek, Angelice Jaszkul, Robertowi Ożga oraz opiekunom. Gratulujemy również Dawidowi Majchrzakowi uroczego i profesjonalnego prowadzenia gali.

mila  mila2miluniamila3