n w    w w w w

baner
Jesteś tutaj:   Strona Główna
large small default
Spotkanie organizatorów III Gorzowskich Zaduszek Drukuj
piątek, 24 listopada 2017 09:03

21 listopada w internacie naszej szkoły odbyło się spotkanie zespołu odpowiedzialnego za organizację III Gorzowskich Zaduszek w Teatrze im. J. Osterwy. Prezes fundacji Czysta Woda Pani Grażyna Wojciechowska jako organizator spotkania uroczyście podziękowała za współpracę dyrektorom, nauczycielom i uczniom Zespołu Szkół Elektrycznych, Ekonomicznych, II LO, oraz Szkole Muzycznej I stopnia   im. W. J. Ciesielskiego za przygotowanie widowiska . Działalność zespołu będzie miała ciąg dalszy. W związku    z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia , 21 grudnia w Zespole Szkół Elektrycznych odbędzie się uroczystość dla Pionierów, Dzieci Wojny i wolontariuszy zaangażowanych w pomoc bliźniemu. Uczniowie z naszej szkoły włączą się w organizację programu artystycznego. To będzie niebywała okazja do wspólnego kolędowania , złożenia życzeń świątecznych oraz podziekowań Pionierom Gorzowa i wolontariuszom.

grażyna w  graż1

fot. żródło://Fundacja Czysta Woda